logo

Komplexní servis pro Váš byznys

Profipixel by Václav Čermák je foto & video studio specializující se na reklamní fotografování, natáčení reklamních spotů, propagaci a správu firemních sociálních sítí. Jedná se o projekt, který vznikl jako odraz více než 15 leté praxe propojující vazby na profesionály z různých odvětví. Za řízení a finální výsledek odpovídá od „A do Z“ Václav Čermák, který po celou dobu realizace daného projektu komunikuje s klientem k jeho maximální spokojenosti.

Individuální přístup

Pracujeme na principu „ad hoc“. To znamená, že pro Váš individuální projekt (reklama, firemní akce, foto&video služby nebo jiná forma spolupráce), sestavíme speciální tým. Na základě předem domluveného rozpočtu jsou vytvořeny ty nejlepší personálně-technické podmínky pro samotnou realizaci.

Cena: Individuální dle požadavků (položkový rozpočet nebo při dlouhodobé spolupráci měsíční paušál)

Reklamní a produktové fotografie a videa

TVORBA PŘÍBĚHU: Kromě focení a natáčení produktů a služeb samotných (v ateliéru nebo v aranžované scéně) tvoříme personalizované příběhy, tz. zachycení produktů či služeb ve vztahu k nějaké konkrétní životní situaci. Díky tomu pak fotografie a videa vyprávějí skrze osoby (zákaznice kavárny, cyklista, řidič…) příběhy plné emocí při konkrétních činnostech.

Příkladem může být reklamní fotografie na dioptrické brýle zachycující klidnou atmosféru s modelkou vychutnávající si šálek lahodné kávy. Tento reklamní materiál je pak efektivním obsahem pro další aktivity (tvorba letáků, billboardů, design webových stránek nebo při správě sociálních sítí…).

Správa sociálních sítí

Pro Vaši firmu budeme pravidelně vytvářet zábavný obsah na sociální sítě, abychom udrželi stálou interakci s Vašimi klienty, návštěvníky, zákazníky a partnery. Přidáváním pravidelného obsahu získáte pozornost kolem Vašeho podnikání.

Cena: individuální / měsíc

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím.

Těším se na osobní jednání, při kterém Vám zdarma a nezávazně sdělím podrobnosti naší případné spolupráce.


+420 777 666 547