logo

O Profipixelu

O Profipixelu

Zakladatel projektu - fotograf, kameraman a marketingový specialista Václav Čermák

Profipixel by Václav Čermák

Profipixel by Václav Čermák je foto & video studio specializované na fotografování, natáčení, tvorbu kampaní, marketing a reklamu. Jedná se o projekt, který vznikl jako odraz více než 10 leté praxe, během níž došlo k vytvoření pevných vazeb na profesionály z různých odvětví.  Za management a finální výsledek odpovídá od "A do Z" Václav Čermák, který po celou dobu realizace daného projektu komunikuje s klientem tak, aby ve finále vše odpovídalo těm nejlepším očekáváním.

Ad hoc team

Pracujeme na principu "ad hoc" – zde ve smyslu toho nejpozitivnějšího, co příslušný latinský obrat vystihuje, tj.: maximální profesionalita, flexibilita a vnímavost k požadavkům klienta i jeho projektu, s nimiž je vybírán a tvořen každý příslušný tým. Ano, skutečně pro každý Váš individuální projekt dáváme dohromady speciální tým, který si vždy s příslušným úkolem poradí nejlépe.

Na základě předem domluveného rozpočtu jsou vytvořeny ty nejlepší personálně-technické podmínky pro samotnou realizaci. Jde-li o profesionály a odborníky, z nichž pro jednotlivé úkoly vybíráme, pak náš širší tým tvoří vizážistky, kadeřnice, asistenti, fotografové, kameramani, zvukaři, grafici, marketéři, psychologové, reklamní experti a mnoho dalších. V interní databázi máme rozsáhlou nabídku krásných, zajímavých a exkluzivních (slavných, známých i ryze amatérských) modelek a modelů. Po technické stránce disponujeme špičkovými fotoaparáty, kamerami, objektivy, světly, stativy, stabilizačními systémy, drony, jeřáby, kolejnicemi, mikrofony, mixážními pulty a veškerým další nezbytným vybavením.

Najdeme pro Vás to nejlepší řešení

Jaký je význam a název projektu Profipixel? Profi = profesionálové, pixel = základní a nejmenší jednotka obrazu. Profipixel je tým profesionálů, kteří mají smysl jak pro týmovou spolupráci, tak pro individuální kreativitu beroucí v potaz i ten nejmenší detail – a jako takoví dbají na krásu a kvalitu každého pixelu.

Kreativně, moderně, zábavně a kvalitně!

Konzultace s klientem

Někteří klienti mají jasnou představu, jiní si od nás nechají poradit. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s důrazem na:

  • Představu klienta
  • Přípravnou fázi
  • Realizační fázi
  • Postprodukční fáze
  • Propagační fázi
  • Spokojenost klienta

Naší velkou předností je PROPAGACE na internetu. Tu lze i ze zákaznického pohledu vnímat jako bonus – přidanou službu, které můžete využít. Dokážeme oslovit stovky tisíc lidí s možností zacílit na konkrétní cílovou skupinu. Chcete se dozvědět více? Vyžádejte si od nás další informace a seznamte se s podrobnými statistikami. Budete překvapeni, jakou sílu mají naše marketingové nástroje!

Fotografie

Fotografování modelek, interiérů, produktů, firemních akcí, focení pro časopisy a organizátory akcí

Daruj focení

Prodej dárkových poukazů (voucherů) na focení. Originální dárek k narozeninám, svátku, na Valentýna, Vánoce nebo jen tak pro potěšení

Lekce focení

Pořádání lekcí focení se zaměřením na reklamní, fashion a glamour fotografii

Kalendáře

Tvorba firemních a osobních kalendářů

Kampaně

Tvorba kampaní s různým zacílením – bezpečnost, zvýšení prodeje, budování brandu (značky, firemní identity, loga, image) atp.

Reklama

Reklamní fotografie, propagační videa, reklamy

Promo

Promo fotografie a videa pro firmy a umělce, zviditelnění značky, získávání nových fanoušků

Databáze modelek a modelů

Rozsáhlá databáze modelek a modelů různých věkových kategorií

Prodej fotoobrazů

Prodej autorských fotografií jako velkoformátové fotoobrazy opatřené vlastnoručním podpisem autora

Grafika a tisk

Grafické zpracování fotografií, plakátů, letáků, vizitek a jiných tiskovin včetně prvotřídního tisku

Těšíme se na spolupráci

Domluvte si schůzku s Václavem Čermákem nad šálkem kvalitní kávy, při které proberete Váš nápad (do posledního pixelu!). O vše ostatní se postará tým profesionálů.

Naši klienti

Různorodá klientská základna